PŁATNOŚĆ I WYSYŁKA

1. Sprzedawca umożliwia płatność za zamówione produkty:
– za pośrednictwem serwisu Przelewy24 Serwis ten zapewnia również bezpieczeństwo transakcji.
– przelewem bankowym na rachunek bankowy Sprzedawcy (w tym przypadku wysyłka dokonana zostanie niezwłocznie po wpłynięciu środków na rachnek bankowy Sprzedawcy).
– gotówką za pobraniem, płatność Dostawcy przy dokonywaniu Dostawy.
Klient nie ma możliwości zapłaty za część zamówienia z góry, a za część zamówienia przy odbiorze.

2. Zamówienie nieopłacone w ciągu 7dni będzie anulowane o czym Klient będzie poinformowany w formie wiadomości e-mail.

3. Wszystkie produkty oferowane w Sklepie Internetowym są dostępne i czas ich realizacji widnieje przy każdym z nich. Czas realizacji to maksymalny czas od złożenia zamówienia do momentu wysyłki (liczony w dniach roboczych).

4. W przypadku, gdy po potwierdzeniu przyjęcia zamówienia Klienta, jego realizacja okaże się niemożliwa z przyczyn innych niż brak Towaru w Sklepie Internetowym. Sprzedawca poinformuje Klienta drogą elektroniczną lub telefonicznie o powstałych okolicznościach.

5. W przypadku zamówienia produktów z różnym terminem realizacji zamówienie zostanie wysłane w czasie kiedy wszystkie produkty zostaną skompletowane.

6. Sprzedawca dołącza do przesyłki będącej przedmiotem Dostawy, zgodnie z wolą Klienta, paragon lub fakturę VAT obejmującą dostarczane Towary.

7. Zamówione Towary są dostarczane do Klienta za pośrednictwem Dostawcy na adres wskazany w formularzu zamówienia.

8. W dniu wysłania Towaru do Klienta przekazywana jest na adres poczty elektronicznej Klienta informacja potwierdzająca nadanie przesyłki przez Sprzedawcę.

9. Sprzedawca nie realizuje zamówień, które nie zawierają wszystkich wymaganych danych lub są one niepoprawne.

0